SILDADE REGULEERIMINE

Üsna ebameeldiv on, kui sirgel teel auto kraavi poole kisub. Eeldades, et juht on kaine ja/või ei maga, siis võib põhjuseks olla: tühi rehv, külgtuul või kulunud rooliosad. Kolmandal juhul saame Teid aidata meie. Kõigepealt on mõistlik kindlaks teha kulunud veermiku  detail ning, siis välja vahetada. Soovitavalt muidugi meie töökojas. Ja kõige lõpuks kindlasti stendis autosillad õigeks reguleerida. Sedagi teeme meie.

Sildade reguleerimisel kasutame kaasaegset reguleerimise stendi JOHN BEAN VISUALINER ELITE. Stend võimaldab reguleerida esi-ja tagasillas kõiki reguleeritavaid nurki.

Meie kogemuste põhjal soovitame profülaktiliselt reguleerida silda kaks korda aastas ning kindlasti peale rooliosade/vedrude vahetust ning suuremat veermiku remonti.

Sildade reguleerimiseks võib Teil olla vajadus kui:
  1. Otse sõites hoiab rool viltu
  2. Otse sõites peate rooli ühele või teisele poole vastu hoidma
  3. Kui tunnete sõidu ajal „ujumist” või juhtimine tundub ebakindel.
  4. Samuti vibav rool võib olla põhjustatud reguleerimata sillast
Korrektseks sillareguleerimiseks peab olema lõtkuvaba veermik. Reeglina teostatakse veermiku kontroll enne sillareguleerimist. Juhul kui avastame mitte korras veermiku, siis võimalusel pakume koheselt remonti või juhul, kui ei ole hetkel võimalik, siis uut remondi ja reguleerimise aega.

TAGAJÄRJED, mis võivad olla tingitud, VALEST KOKKUJOOKSUST:

  1. Ebaühtlaselt kulunud rehvid
  2. Kehv juhitavus
  3. Keskmisest suurem kütusekulu
Advertisements